Členství

Členství v Odborové organizaci je vázáno na podpis PŘIHLÁŠKY ke členství, vyjádřením souhlasu s podmínkami členství danými Stanovami odborové organizace a dále je podmíněno placením členského příspěvku.

Výše členského příspěvku je od 1.10.2023 takto:

Zaměstnanci:
Členové, zaměstnanci v pracovním poměru, platí členský příspěvek ve výši 250,-Kč.

Ostatní:
Členové, kteří jsou nezaměstnaní, na mateřské či rodičovské dovolené a nepracující důchodci platí měsíční členský příspěvek ve výši 140,-Kč.

Živnostníci:
Členové, kteří provozují živnost (OSVČ) platí měsíční členský příspěvek ve výši 300,-Kč.

​Členský příspěvek musí být hrazen pravidelně za každý měsíc členství a to i v případě, že členství vzniklo v průběhu měsíce. Platba je prováděna výhradně bezhotovostně na číslo účtu Odborové organizace 2300995694/2010 vedeného u FIO Banky.
Odborová organizace na vyžádání vystaví potvrzení o zaplacených členských příspěvcích pro daňové účely.

scan10002.jpg