Sociální fond

nove_odbory.jpgSociální fond svazu Nové odbory, byl zřízen ihned po založení svazu a je tak pokračovatelem Zajišťovacího fondu. Všichni členové naší Odborové organizace mají možnost čerpat z tohoto fondu jednotlivé příspěvky.
Fond je výrazem odborářské solidarity všech členů a slouží k zabezpečení jejich sociálních jistot.
Každý člen, který splnil podmínky pro výplatu jednotlivých podpor, obdrží peněžní plnění dle platného a schváleného Statutu. O jednotlivé podpory si vždy žádá každý člen sám prostřednictvím členů Výboru Odborové organizace výhradně na příslušném formuláři a doložením všech požadovaných dokladů. Promlčecí lhůta pro zánik nároku na podporu ze Sociálního fondu je 12 měsíce od data vzniku nároku.
V případě dotazů či vzniku nároku na výplatu podpory neprodleně kontaktujte předsedu či místopředsedkyni!

STATUT Sociálního fondu v pdf.

FORMULÁŘ SF - Nezaměstnanost

FORMULÁŘ SF - Ošetřování člena rodiny