18. 2. 2020

ČLENSKÁ SCHŮZE

Včera se U Arnošta sešli členové naší organizace na "členské schůzi", aby prodiskutovali aktuální otázky a naplánovali další činnost. Mezi jiným, byl do Výboru organizace dovolen Lukáš Fojtík takže máme opět po odchodu bývalé místopředsedkyně kompletně obsazený Výbor organizace. Byl vyhodnocen růst mezd dle sjednaného dodatku ke Kolektivní smlouvě. členové se rovněž zabývali i otázkou další činnosti organizace. Bylo naplánováno, že by pravidelně každý druhý měsíc konalo v hospůdce U Arnošta "Setkání po práci" s cílem mít možnost si neformálně promluvit u piva o věcech vážných i nevážných. Rovněž bylo naplánováno tradiční "Odborové odpoledne", které se uskuteční první pátek v červenci. Skvělé bylo, že jsme mohli mezi sebou osobně přivítat i nové členy, kteří k nám do organizace letos vstoupili!