Pro členy

Odborová organizace svým členům nabízí a zajišťuje:

1. ​Možnost podílet se kolektivním vyjednávání.
  2. Možnost operativně řešit problémy pracovních podmínek.
  3. Možnost získat účelový finanční příspěvek:
  • příspěvek na tábory pro děti členů ve výši 500Kč. Platí i na sportovní akce, soustředění, lyžařské kurzy apod. dětí členů, a to jednou ročně na každé dítě na základě předloženého potvrzení o zaplacení.
  • příspěvek na rekreaci členů ve výši až 500Kč (dle ceny zájezdu). Příspěvek je na dovolenou, rekreaci, lázně či zájezd, a to jednou ročně na základě předložení o zaplacení rekreace.
  • příspěvek členům na Vánoce až 500Kč. Příspěvek je vyplácen v měsíci prosinci ve výši a formě dle rozhodnutí Výboru odborové organizace v peněžní či nepeněžní formě (např. Dárkovou poukázkou, dárkovým balíčkem apod.). Příspěvek je vyplácen v závislosti na hospodaření organizace a může být v daném roce zcela zrušen.
  1. Možnost využít zvýhodněné rekreace v zařízeních partnerských organizací.​
  2. Možnosti využití chystaných akcí pořádaných naší odborovou organizací.

Aktuální nabídka svazu Nové odbory pro naše členy:

vodafone_2019_a4.jpg