24. 11. 2021

KOLEKTIVNÍ SMLOUVA PRO ROK 2022 PODEPSÁNA

Dnes byla mezi odborovou organizací a vedením firmy MMHP podepsána nová Kolektivní smlouva pro rok 2022.

Zaměstnancům díky tomu stoupnou od nového roku základní mzdy o 6,1% a zvýší se jim i příspěvek na penzijní připojištění na 600Kč za měsíc. Ten bude možné nově získat již od začátku pracovního poměru (po ukončení zkušební doby).

Nad to byla mezi odbory a vedením firmy dohodnuta výplata mimořádné prémie ve výši 20.000Kč, přičemž 12.000Kč bude vyplaceno v lednu a 8.000Kč potom v červnu. Tato prémie nemá vliv na výplatu ročního bonusu, který bude v prosinci vyplacen v maximální výši 33% průměrného výdělku.

Velmi oceňujeme přístup vedení firmy a výsledky vyjednávání považujeme za nejlepší za všechny roky, co ve firmě jako odbory působíme.